powermat pm-mu-2600t
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
1 777 - 2 320 Sk
Nájdených 23 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
VYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÚ VŔTAČKU POWERMAT PM-MU-2600T, SPÍNAČ, TLAČIDLO
VYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÉ KLADIVO POWERMAT PM-MU-2600TModel: PM-MU-2600T-WY VYPÍNAČ PRE PRÍKLEPOVÉ KLADIVO ✔Vypínač kompatibilný s príklepovým kladivom POWERMAT | PM-MU-2600T Technické údaje: - Výška: 70 mm - Šírka: 29 mm - Hmotnosť: 32 g ✅Originálny, vysoko kvalitný vypínač pre príklepové kladivo....
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
171 Sk
Allegro.sk
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
1 777 Sk
Allegro.sk
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
Pro-Tech shop
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
NARADOVNA.SK
POWERMAT PM-MU-2600T
POWERMAT PM-MU-2600T
Prevadzkaren.sk
Vypínač pre kladivo PM-MU-2600T-WY
WYŁĄCZNIK DO MŁOTA UDAROWEGO Wyłącznik kompatybilny z młotem udarowym POWERMATPM-MU-2600T Dane techniczne: - Wysokość: 70 mm - Szerokość: 29 mm - Waga: 32 g
208 Sk
Tvojbyt.sk
Kefky do kladiva PM-MU-2600T-SZ
SZCZOTKI WĘGLOWE DO MŁOTA UDAROWEGO Szczotki kompatybilne z młotem udarowym POWERMATPM-MU-2600T Dane techniczne: - Wysokość: 20,5 mm - Szerokość: 10,9 mm - Grubość: 6,3 mm - Ilość szczotek w zestawie: 2 - Waga: 4 g Oryginalne, wysokiej jakości szczotki węglowe do młota udarowego...
148 Sk
Tvojbyt.sk
Powermat Powermat Sekacie kladivo PM-MU-2600T
ÚDEROVÉ KLADIVO / KLADIVOVÁ VRTAČKA | POWERMAT 2600 W | 5,5J | SDS PLUS Model: PM-MU-2600T TECHNICKÉ PARAMETRE - Maximálny výkon: 2600 W - Otáčky naprázdno: 870 rpm - Maximálna frekvencia úderov: 4100/min - Energie úderu: 5,5 J - Max. priemer vŕtania v betóne: 32 mm - Max. priemer vŕtania v ...